Перевезення телевізора Львів — це послуга, яка вимагає особливого підходу, для перевезення великого і важкого плазмового телевізора необхідно досвідчені вантажники, якісна упаковка і транспорт.

У цифрову епоху до нас в будинок прийшли плазмові телевізори, які були важкими через особливості будови матриці, але досить тонкими, щоб висіти на стіні. Почалися проблеми з перевезенням таких панелей. При транспортуванні траплялися розколювання внутрішніх частин матриці і бій плазмових трубок. При русі, на нерівностях дороги на дуже важку матрицю передавалися поштовхи, матриця не витримувала тиску самої себе і тріскалася. Плазмовий телевізор повністю виходив з ладу.

З’явилися РК телевізори, які стали рости в розмірах і втрачати масу. РК — матриця на нерівностях так деформувалася, що з’являлися тріщини і відшарування провідників. Чим більше розмір телевізора, ті вище шанс пошкодити його при неправильному перевезенні.

Правила перевезення телевізорів

Ризик пошкодження електронного приладу під час переїзду дуже великий. Сучасні телевізори бояться не тільки механічного впливу, а й вогкості, і спеки, і холоду. Тому, для того щоб мінімізувати можливість нанесення шкоди електронній техніці, необхідно дотримуватися таких правил транспортування чутливого обладнання:

 • Телевізори будь-якої моделі завжди перевозяться в строго вертикальному положенні. Укладати техніку навіть на м’яку основу заборонено. При навантажувальних роботах нахили корпусу в горизонтальне положення допустимі.

 • РК-техніка завжди перевозиться в спеціальній упаковці. Переважно транспортують такі прилади в жорсткій картонній коробці, проте при скруті з відповідною тарою можна упакувати телевізор в повітряно-бульбашкову плівку або спінений поліпропілен, ретельно зафіксувавши упаковку будівельним скотчем, який не залишає липких слідів.
 • Особлива увага приділяється кутам приладу. Для додаткового захисту їх закривають пінопластом або поролоном. Сучасні телевізори оснащені пультом управління. Щоб він не загубився під час квартирного переїзду, його можна також закріпити на корпусі приладу.
 • При перевезенні приладу в коробці потрібно приділити увагу дну упаковки, можливо, воно потребує додаткового зміцнення. Якщо телевізор нещільно прилягає до стінок короба, то порожнечі слід прокласти м’ятою газетою або бульбашкової плівкою.
 • Електронна техніка повинна перевозитися в закритих фургонах з сухим кліматом.
 • Під час руху телевізор повинен бути надійно зафіксований кріпильними ременями.
 • При виборі маршруту необхідно віддавати перевагу рівним дорогам, навіть якщо цей шлях буде довшим.

Увага! Якщо переїзд здійснюється взимку, то експлуатувати прилад після розвантаження можна тільки після того, як телевізор прогріється в теплому приміщенні. Старі моделі з кінескопом не вимагають додаткової упаковки. При перевезенні таких приладів слід приділити увагу тільки захисту екрану.

Як перевозити РК телевізор

Для безпечного перевезення рк-телевізора Львів вам знадобитися заводська упаковка телевізора і велика коробка.

РК-телевізор є досить крихким пристроєм, і найбільша небезпека полягає в тому щоб не пошкодити поверхню екрана. Наявність навіть декількох битих пікселів можуть зіпсувати все задоволення від перегляду кінофільмів, не згадуючи таких серйозних проблем як тріщина на поверхні екрану телевізора. Тому ви повинні виконати серйозну підготовку до перевезення свого рк-телевізора.

Непогано якщо ви зберегли заводську упаковку від свого телевізора. Більшість власників зберігають коробки від придбаної техніки на антресолях або коморах, залишаючи навіть пінопласт від упаковки. Якщо ви один з них то переїзд для вас не складе особливих проблем. Вам потрібно лише укласти в коробку РК-телевізор і перевозити не побоюючись ушкоджень.

При відсутності заводської упаковки ви можете замінити її. Для упаковки підійде будь-яка коробка, що має відповідні розміри. Ви повинні закріпити LCD телевізор всередині цієї коробки щоб він був зафіксований і не давав вібрацію при поїздці. Ви можете зробити це використовуючи одяг, рушники або інші відповідні речі.

Як везти новий телевізор в упаковці

Якщо знайти коробку не виходить то РК-телевізор можна перевозити без неї, але дотримуючись обережності. При наявності власного авто краще, щоб доросла людина розмістилася на задньому сидінні щоб уникнути проблем з ДАІ (ДАІ), пристебнутися і взяти телевізор в руки. Якщо свого автомобіля немає, ви можете викликати таксі. Звичайно цей спосіб не найкращий, але при відсутності інших варіантів згодиться і він.

Їхати потрібно не дуже швидко уникаючи різких поштовхів при початку руху і гальмуванні. Коробку з телевізором найкраще встановити у вертикальному положенні є найбезпечнішим при перевезенні. Якщо для цього немає можливості розмістіть телевізор матрицею вгору, але не вниз. Слідкуйте за тим, щоб коробка не стикалася з жорсткими або гострими предметами.

Поради з перевезення рідкокристалічних телевізорів

Самим чутливим елементом телевізора є його матриця. Тому вона є тим що потрібно берегти насамперед. Низька температура, поштовхи, удари і різкі рухи можуть не просто пошкодити кілька пікселів, а взагалі привести до виходу з ладу всього пристрою. Пам’ятайте, що навіть рідкокристалічні LCD телевізори, які упаковані і транспортуються за всіма правилами з заводу виробника, не завжди зберігаються в цілості.

Упаковка телевізора для перевезення

Існує кілька різновидів телевізорів. Є стандартні електронно-променеві і рідкокристалічні.

При перевезенні перших необхідно упакувати предмет за допомогою поліетиленового пакета або тканини. У салоні телевізор фіксується еластичними ременями. Це дозволяє виключити падіння речі і її биття об стінки кузова.

Як перевозити телевізор в машині? Забудьте про пухирчастої плівці. Знадобиться матеріал жорсткіше. Це картон або пінопласт.

Наші фахівці з перевезення техніки завжди дотримуються ключових рекомендацій з перевезення рідкокристалічних телевізорів:

 1. Телевізор потрібно транспортувати вертикально.
 2. Техніка приставляється до стінок кузова. Це дозволяє зменшити трясіння і розгойдування предмета по салону.
 3. Якщо попередній варіант неможливо, то техніку кладуть матрицею вгору. В іншому випадку надмірне навантаження на екран призведе до його поломки.
 4. Температура в машині повинна бути кімнатною. Така техніка погано переносить холод.

Перевезення телевізора Львів вимагає ретельного підходу до вибору машини. Не рекомендується проводити операцію на задньому сидінні легкового авто. Так техніка може вдаритися об переднє сидіння.

Ми пропонуємо:

 • «Газелі» для транспортування техніки стандартних розмірів.
 • Меблеві фургони для великих плазм. Всередині салон оббитий м’якою тканиною, яка захистить телевізор від отримання пошкоджень.

Транспортування телевізора в машині

Наш транспорт обладнаний спеціальними кріпильними кріпленнями

Перевезення великих РК-телевізорів в автомобілі — це найчастіше ювелірна робота. Уразливість екрану в даному випадку стоїть на першому місці. Якщо транспортування здійснюється в кабіні легкового авто, то в першу чергу потрібно передбачити ймовірність перекидання приладу. Для надійності не ставте телевізор на сидіння, а опустіть прилад в прохід. Зафіксуйте техніку в нерухомому стані м’якими пледами або подушками. Тиск з боку екрану має бути виключено.

При перевезенні телевізора в кузові вантажного автомобіля дуже важлива надійна фіксація приладу. Крім того, перевізник повинен приділити увагу тому, на чому стоїть телевізор. Для додаткової амортизації стрибків під прилад можна покласти картонну підставу або м’яке покривало.

Імовірність того, що при самостійному перевезення телевізор втратить свою функціональність, все-таки існує. Тому транспортування такого дорогого майна краще довірити професійному перевізнику.

Увага! Наша компанія регулярно виконує складні замовлення по переміщенню різної електронної техніки і несе повну матеріальну відповідальність за вантаж, що перевозиться, тому ви можете сміливо довірити нам своє майно!

Перевезення телевізора з вантажниками

Перевезення телевізора Львів з вантажниками — головне в перевезенні плазмових панелей є в збереження в цілості плазми. Для цього потрібно вміння якісно упакувати, грамотно організувати навантаження і розвантаження та перевезення крихкого вантажу. Для цього процесу необхідна послуга досвідчених вантажників.

Вантажники упаковують телевізор пакувальними матеріалами. Перенесення телевізора здійснюють вантажники в кількості 2-4 чол., в залежності від ваги та розміру телевізора. Встановлену в кузові вантажної машини упаковану плазмову панель вантажники прикріплюють ременями, щоб запобігти її можливе переміщення при транспортуванні. Перевезення телевізора Львів екраном вниз недопустиме — розіб’ється панель! Тому вантажники попередньо на упаковку наносять маркування «Обережно скло, Верх низ». Після перевезення плазмової панелі, вантажники, доставляють на потрібний поверх і розпаковують для її подальшого монтажу.

Замовити послугу з доставки та перевезення телевізора

Перевезення телевізорів Львів — одна з ключових послуг нашої компанії. Ми дбайливо ставимося до будь-якої техніці, і телевізор не є винятком.

З нами ви отримаєте такі переваги:

 1. Оперативне обслуговування. Вже завтра можна викликати транспортний засіб і доставити техніку на нове місце.
 2. Приємну вартість. Пройдіться по сайтах конкурентів і переконайтеся, що ми пропонуємо оптимальне співвідношення ціни і якості.
 3. Спілкування з професіоналами. У нашому штаті:
 • доброзичливі диспетчери (дадуть відповідь на всі питання, оформлять заявку);
 • досвідчені вантажники (належним чином упакують предмети, зафіксують в салоні);
 • акуратні водії (нададуть ліцензію на перевезення, техпаспорта на машину).

Як перевезти телевізор у літаку

Перевезти літаком можна будь-який вантаж. Якщо потрібно перевезти телевізор, важливо подбати про надійну упаковку. Найкраще заводська упаковка, але якщо її не залишилося, можна використовувати будь-яку іншу коробку, яка підійде за розміром і забезпечить надійний захист техніки.

Головне, щоб у коробці було досить пінопласту та пухирчастої плівки, тоді прилад буде надійно захищений від ударів.

Після цього потрібно зважити упаковану техніку і виміряти габарити. Зателефонувати в авіакомпанію, щоб уточнити, який спосіб буде найкращим для транспортування телевізора.

В аеропорту коробку ще раз зважать і виміряють її габарити. Якщо прилад невеликий, його пропустять, тоді він займе місце ручної поклажі, наприклад, можна безкоштовно взяти з собою ноутбук.

Якщо норми за розміром більше, ніж це встановлено для ручної поклажі, потрібно буде заплатити, як ще за одне посадочне місце (виділяють під вантаж) на рейсах. Такий вантаж фіксується ременем і розмішається в кріслі біля ілюмінатора.

Телевізор стандартного або великого розміру, який потрібно перевезти на рейсі буде летіти в багажному відділенні в спеціальному відсіку, а на коробці наклеюють стікер «крихкий вантаж».

Коли літак прибуде в пункт призначення, вантажі з такими наклейками піднімаються окремо, а не ставляться на стрічку з іншим багажем.

Гарантувати, що телевізор, що посів додаткове місце багажу на рейсі, долетить цілим, не може ніхто.

У більшості випадків все залежить від самого пасажира і надійності упаковки.

Транспортування в поїзді

При перевезенні поїздами упаковка також повинна бути дуже ретельною і надійною. Використовувати можна як заводську коробку, так і будь-яку іншу коробку, яка підходить за розміром.

У вагонах зі спальними місцями не дозволяється транспортування як телевізора, так і іншої побутової техніки, розміри якої більше, ніж прохід дверей купе. Також не можна транспортувати техніку, розміром понад 180 дм.

На один проїзний документ можна перевезти один предмет, як 30 кг багажу. Телевізори в упаковці поїздом можуть перевозитися у вагонах зі спальними місцями в тих місцях, які визначені у квитку.

Якщо потрібно перевезти техніку в пасажирському поїзді або пасажирських вагонах поїздів приміського прямування, вантаж розміщують на верхніх полицях вагонів, а в електричках і дизелях – на підлозі першого купе.

За збереження свого вантажу відповідає виключно пасажир.