Перевезення піаніно Львів. У багатьох жителів нашої країни в домі є музичний інструмент – фортепіано або піаніно. Рано чи пізно, у більшості власників даного музичного інструменту, постає сакраментальне питання: як перевезти піаніно таким чином, щоб його не пошкодити. Справа в тому, що піаніно – це об’ємний музичний інструмент, вага якого досить значна, а перевезти його потрібно дуже акуратно: не поламавши і не подряпавши. Навіть саме маленьке піаніно, при не надто великих розмірах, важить близько 130 кілограмів. Що ж говорити про більш великих примірниках, вага яких може досягати і 400-500 кілограмів?

В цій статті детально описано декілька методів перевезення піаніно різних видів, даються корисні поради щодо їх перевезенні.

Як перевезти спінет

Спінет – це самий мініатюрний різновид піаніно, який вироблявся до кінця минулого століття. Спінет має невелику висоту (1.15-1.20 метра), але при своїй гаданій мініатюрності важить близько 130 кілограмів, що аж ніяк не полегшує роботу вантажників. Для того щоб перевезти спінет, необхідно зробити наступні дії:

 • чітко розпланувати весь маршрут, попутно перевіривши те, чи проходить спінет через усі двері по шляху його перенесення;
 • якщо спінет буде перевозитися на вантажівці, попередньо відкрити всі двері на шляху його перенесення, відкрити кузов вантажівки і двері під’їзду;
 • оптимальне співвідношення людей до ваги вантажу – 1 людина на 45 кілограмів ваги. Тому, в цілях безпеки, для перевезення спінета буде потрібно мінімум 4 людини;
 • необхідно закріпити кришку спінету і кришку клавіатури музичного інструменту транспортним скотчем, загорніть його у ковдри (щоб не подряпати полірування);
 • потрібно найняти необхідну кількість людей (мінімум – 4 людини) і акуратно перенести спінет у вантажівку, роблячи зупинки кожні півтора метра шляху з квартири до вантажівки.

Спінет – це найлегший з клавішних інструментів даного типу. Його невеликі габарити (і відносно невелика вага) роблять перевезення не таким вже і складним заходом.

Як перевезти піаніно

Найпоширенішийрізновид фортепіано на сьогоднішній день – звичайне піаніно, має довжину близько півтора метрів і відмітне по висоті. Всі моделі, від самих маленьких, що важать від 180 до 280 кг, до великих, вага яких становить приблизно 320 кг, але може досягати і 500, перевозяться одним і тим же способом. На відміну від інших, більш великих музичних інструментів, центр тяжкості піаніно розташований на висоті 120 див. Ознайомтеся з невеликою інструкцією, що розповідає про те, як перевезти піаніно  Львов правильно:

 1. Скористайтеся допомогою професіоналів – саме вони зможуть безпечно перенести цей музичний інструмент вгору або вниз по сходовим маршам. Величезний розмір, велика вага і нечіткий центр тяжкості роблять піаніно вельми небезпечним для переміщення людьми, ніколи раніше не робившими цього.
 2. При необхідності піднімати або спускати піанано по сходах, вивчіть всю наявну інформацію про них. Значення має вік сходових маршів, дизайн і структура. У ряді випадків сходи можуть не витримати вагу музичного інструменту (в районі 300 кг) укупі з чотирма або п’ятьма вантажниками. А значить, вам доведеться відмовитися від ідеї перевезти піаніно. Краще завчасно дізнатися всі нюанси, ніж поставити під загрозу життя і здоров’я людей.
 3. Не полінуйтеся розпланувати та вивчити маршрут. Не забудьте виміряти всі двері, які зустрінуться вам на шляху, щоб переконатися, що піаніно в них точно пройде.
 4. Також варто заздалегідь подивитися, яким чином відкриваються двері вантажівки, на якій ви будете перевозити піаніно, а також подумати про способи його навантаження.
 5. Думаючи про те, як перевезти піаніно Львов, скористайтесь нашою порадою і запросіть по одному вантажнику на кожні 45 кг вантажу.
 6. Не полінуйтеся перевірити, щоб у кожного робочого були надіті прогумовані робочі рукавички, також не завадять спеціальні підтримуючі ремені, що запобігають розтягування м’язів спини.
 7. Музичний інструмент необхідно підготувати до транспортування. З-за його великої ваги і громіздкості вам знадобиться широкий візок. Закрийте і зафіксуйте всі кришки піаніно, загорніть інструмент в ковдру, зав’язавши його стрічкою, після чого підведіть до одного з кінців піаніно візок, і з допомогою помічників нахиліть його на нього.
 8. Важливо, щоб з того боку музичного інструменту, який спирається на візок, було більше людей. Це необхідно для підтримки ваги піаніно, так як воно буде відхилятися назад, а підтримуючи його збоку, вантажники зможуть зберігати рівновагу. Цей момент має істотне значення для такого роду інструментів з-за їх великої ваги.
 9. Не дайте гравітації перешкодити вашим планам, з додатком максимального зусилля м’яко просуньте піаніно до кінця візка.
 10. Якщо вам не пощастило і піаніно на візку не поміщається в дверний отвір, то доведеться зробити декілька підходів, щоб пронести його крізь отвір без візка. Подолавши цю ділянку, можна знову поставити музичний інструмент на візок, головне, переконатися в тому, що він стоїть рівно і стійко.
 11. Пам’ятайте, що правильний спосіб підняття тягарів полягає у присіданні з рівною спиною і підйомі предмета за рахунок сили ніг. Переконайтеся в тому, що вашим помічникам відомо про цю техніку.
 12. Якщо в процесі перенесення вам здасться, що піаніно хитливо, необхідно негайно сповістити про це інших і встановити інструмент як слід. Пересуньте візок, при необхідності поміняйте місцями людей і повторіть спробу.
 13. Думаючи про те, як перевезти піаніно Львов, майте на увазі, що його необхідно підтримувати знизу. Якщо ви вирішили зробити це самостійно, не звертаючись за допомогою до професіоналів, то пам’ятайте, інструмент, спрямований вниз, буде чинити на сходи більший тиск у порівнянні з рівною поверхнею.
 14. Розташуйте більшу частину ваших помічників у тієї частини інструменту, яка знаходиться внизу, утримуючи її. Дуже важливо, щоб кожна людина, що знаходиться за піаніно, мала достатньо місця, щоб відступити в сторону при необхідності. Адже при втраті ким-небудь рівноваги, інструмент може впасти. Ваше завдання – переконатися, що у всіх є можливість відійти в сторону, якщо хтось із помічників, наприклад, оступиться.

Ще одне важливе правило, про яке не можна забувати, вирішуючи, як перевезти піаніно, полягає в тому, щоб рухатися як можна повільніше. Навіть при переміщенні по рівній поверхні необхідно постійно зупинятися для відновлення сил і використання іншого захоплення. Повільна і методична робота дозволить вам тримати ситуацію під контролем від початку і до кінця, знижуючи ймовірність нещасних випадків.

Переміщаючи піаніно, слід дотримуватися ряду обов’язкових правил:
 • На задній стінці піаніно розташовані рукоятки, однак їх не можна використовувати для переміщення на значні відстані, вони призначені для того, щоб відсунути інструмент від стіни.
 • Якщо ви думаєте про те, як перевезти піаніно, не пошкодивши покриття для підлоги, то не варто переміщати його за допомогою металевих роликів, якими закінчуються ніжки, — вони є, скоріше, декоративними елементами, ніж представляють будь-яку практичну користь.
 • Якщо в будинку немає вантажного ліфта, при підйомі або спуску піаніно щоб уникнути пошкоджень не рекомендується ставити його на сходи в похилому положенні.
 • Пересувати піаніно слід так, щоб не допустити вібрацію, потрапляння бруду, пилу і вологи всередину інструменту. Саме з цією метою, перш ніж приступати до транспортування, слід захистити фортепіано за допомогою пакувального матеріалу.
 • Піаніно, незалежно від моделі, мають підвищену чутливість до перепадів температур і підвищеної вологості. Для транспортування краще вибирати теплу пору року. Якщо ж вам необхідно перевезти інструмент взимку, то упакуйте його якомога ретельніше і стежте за тим, щоб піаніно не знаходилося на вулиці протягом тривалого часу.

Мабуть, найголовніше правило полягає в тому, щоб ні в якому разі не намагатися утримати або зловити падаюче піаніно. В такому випадку єдино вірним рішенням буде відійти в сторону. В іншому випадку травм (а в гіршому випадку і летального результату) уникнути не вдасться.

Звичайно, перевезти піаніно Львов  трохи складніше, ніж спінет, але воно теж, при правильному підході, не створить особливих проблем при завантаженні та перевезенні.

Як перевезти фортепіано

Піаніно (рояль) – це найдовший музичний інструмент з дуже низьким центром ваги. Звук фортепіано набагато більш дзвінкий і насичений, ніж у спінета і звичайного піаніно. З-за великих габаритів даного музичного інструменту, фортепіано не часто ставлять в домі. Перевозити його слід дуже акуратно. Вага фортепіано може коливатися від 380 до 700 кілограмів (концертне фортепіано) і його транспортування пов’язана з деякими труднощами.

Основні принципи перевезення фортепіано

Фортепіано – це набагато більш габаритний і важкий музичний інструмент. Для того, щоб його транспортувати не тільки безпечно для самого інструменту, але і для людей, які дане перевезення здійснюють, необхідно дотримуватися наступних принципів транспортування фортепіано:

 • ретельно розпланувати маршрут, враховуючи той факт, що фортепіано необхідно буде проносити через дверні прорізи на боці. Отже, має залишитися простір, щоб інструмент пройшов в дверний отвір по висоті;
 • запросити якомога більшу кількість людей для транспортування інструменту;
 • найкраще скористатися послугами професіоналів, які мають спеціальні підставки, що рухаються, для транспортування інструменту такої ваги;
 • необхідно відкрутити ніжки інструменту, які транспортуються окремо;
 • сумлінно закріпити кришку інструменту і кришку клавіатури транспортним скотчем (інші види скотча не підходять категорично);
 • весь процес транспортування повинен перебувати під контролем. Вага музичного інструменту дуже велика, і для того, щоб ніхто не постраждав, необхідно ретельно дотримуватися заходів безпеки.

Транспортування фортепіано самостійно — це небезпечний захід.  Вага інструменту — не менше 400 кілограмів, так що неправильне поводження з ним веде до ушкоджень (деякі з яких можуть бути небезпечні для життя).  Найкраще, якщо фінансове питання не стоїть занадто гостро, запросити фахівців, які співпрацюють з нашою компанією.  Це справжні професіонали, які зможуть організувати правильне перевезення великогабаритного музичного інструменту в найкоротші терміни і за найдоступнішою ціною.

Скільки буде коштувати перевезти піаніно з вантажниками

На вартість перевезення піаніно Львів впливають різні чинники, основним з яких є модель інструменту. Наприклад, фортепіано, що відносяться до першої ваговій категорії, є найлегшими (до 250 кг) і невисокими (120 см). Ці моделі називаються спінет. Вони представлені інструментами таких марок, як «Волга», «Зоря», «Десна», «Лірика», «Дніпро» та ін. Здійснити їх перевезення, спуск і підйом можна, скориставшись послугами всього пари вантажників.

Більш габаритні моделі важать більше, а також мають велику висоту (150 см). До них відносяться піаніно «Авербах», «Шнейдер», «Урал», «Кроун», «Калуга» і ін. Для їх перевезення потрібно більшу кількість вантажників і, швидше за все, інший транспортний засіб, відповідно, вартість буде розраховуватися інакше.

У третю категорію входять найбільш дорогі, добротні, вишукані і важкі інструменти, такі як «Реніш», «Шредер», «Петрофф», «Стейнвей», «Оффенбах» і ін. Вага їх значно більше 300 кг, а тому для перевезення знадобляться послуги трьох-чотирьох вантажників. Таке транспортування буде найдорожчим.

Крім того, має значення поверховість, а також те, звідки і куди необхідно перевезти піаніно. Знизити вартість транспортування допоможе наявність вантажних ліфтів в будинку. Інакше інструмент піднімається і спускається вручну, переноситься на достатні відстані, і, відповідно, на ціну питання буде впливати кількість метрів, на які необхідно перенести фортепіано.

Ну і, зрозуміло, значення має кількість кілометрів, на яке необхідно перевезти піаніно.