Як перевозити пральну машину у Львові знають небагато хто. Помилки та відсутність підготовки до транспортування загрожують поломкою агрегату, виходом з ладу основних конструктивних елементів. Доставка з магазину здійснюється в заводській упаковці, де є амортизуючий шар. При переїзді потрібно самостійно зайнятися фіксацією техніки. Навантаження, спуск з поверху, правильна установка в машині — необхідно дотримуватися багатьох правил.

Як підготувати пральну машину до переїзду

Перевезення пральної машини у Львові повинно включати підготовчий етап:

 • Відключення від мережі живлення.
 • Від’єднання шланга для зливу — в ньому і в патрубках зберігаються залишки води, що неприпустимо при транспортуванні. Злийте її, отвір залиште відкритим на деякий час, щоб він просох. Міра гарантує схоронність, знизить ризик затоплення механізмів агрегату.
 • Транспортувальні болти на пральній машині при перевезенні потрібно вставити в отвори на задній панелі, щільно притягти.
 • Шланг і електрошнур згорнути, упакувати в окрему коробку.
 • Дверцята пральної машини щільно притягти до корпусу плівкою, скотчем. Можна додатково захистити гофрокартоном.

Як транспортувати пральну машину, щоб механізми машинки не піддатися зайвої вібрації в дорозі? Правильно підготувати.

Як закріпити барабан пральної машини при перевезенні

Важливе питання — як закріпити барабан пральної машини, щоб забезпечити повну нерухомість. Це найбільш чутливий до переміщення і крихкий механізм. Рух в кузові, падіння пралки — нутрощі будуть пошкоджені без можливості відновлення чи знадобиться дорогий ремонт.

Існує два варіанти:

 • Правила перевезення пральної машини у Львові вимагають використання болтів — вони гарантують нерухоме положення барабана. Елементи входять в стандартну комплектацію при покупці. Їх потрібно вставити в отвори на задній панелі, щільно притягти. Якщо вони втрачені, можна придбати в магазинах побутової техніки.
 • Без транспортних болтів виробника — потрібно відкрутити горизонтальну панель машинки. В утворену порожнину помістити лист пінопласту. Він повинен перебувати між барабаном і внутрішньої стінкою. Перевірити ступінь фіксації, щоб при переміщенні не було сторонніх шумів. Краще довірити завдання перевізникам, в цьому випадку вийде перевезти пральну машину недорого, у повній цілості.

При відсутності пінопласту і болтів — надійно ізолювати барабан можна:

 • бульбашковою плівкою;
 • дрантям;
 • м’якою тканиною;
 • поролоном;
 • ізоляційними аналогами.

Після розміщення «фіксаторів», прикрутіть задню панель назад, додатково обтягніть пралку плівкою, скотчем.

Правила перевезення пральної машини

Кращий варіант, який знизить ризики поломок — автодоставка пралки досвідченою компанією. Є бригада вантажників, спеціальна техніка для підйому агрегату на борт, системи кріплень в автомобілі. При самостійному переїзді дотримуйтеся правил:

Правильна упаковка

Не менш важливе питання — як упакувати пральну машину при переїзді, якщо упаковка не збереглася. Корпус теж потребує захисту, і ми підкажемо, що можна зробити. Просто оберніть корпус наявними у вас під рукою матеріалом:

 • тканиною;
 • гофро-картоном;
 • стрейч-плівкою і так далі.

Потім перев’яжіть корпус мотузкою, щоб надійно закріпити імпровізовану упаковку. Бо ж незаводська упаковка не дуже надійна, будьте обережні під час руху авто.

Важливо! Якщо вас хвилює питання, як перевезти пральну машину в інше місто, не турбуйтеся — якщо ви правильно виконаєте всі інструкції і будете дотримуватися акуратного водіння, машина може проїхати сотні кілометрів без шкоди для неї.

Доставка до машини

Винос важкої техніки потрібно довірити мінімум двом чоловікам. Важливо положення машинки — пряме, без перекидань, різких нахилів при русі в ліфті, спуску по сходах. Агрегат беруть за нижню панель, одночасно піднімають і виносять. Нюанс — правильно знести пралку можуть тільки професійні вантажники.

Навантаження машинки

Найважливіший етап для власника. Агрегат допустимо трохи нахилити, але не перевертати. Перевізники використовують спеціальні пристосування для підняття важкого вантажу. Недопустимі різкі удари об борт, розгойдування, перетягування на боці по днищу авто.

Фіксація в автомобілі

Багато хто цікавиться, чи можна перевозити пральну машину у Львові на боці. Це небажано, так як високий ризик затоплення механізмів залишками води. Вібрація зашкодить «нутрощі», можуть пошкодитися деякі елементи. Правильне положення — вертикальне з надійним кріпленням до борту машини або з окремою обрешіткою.

Якщо довелося укласти агрегат на бік — змайструйте шар амортизації з м’яких тканин, поролону, теплих речей, картону.

Припустимо розмістити:

 • строго вертикально;
 • горизонтально, але тільки на задній стінці;
 • на боці, який ближче до кюветке, попередньо її дістати, просушити місце;
 • прямо по напрямку руху машини.

Транспортування

Тепер ви знаєте, як упакувати пральну машину, щоб перевезти її в легковому або вантажному автомобілі. Наступний етап — саме перевезення, якій передує перевезення і навантаження.

Важливо! Чи вважаєте, що можна перевертати пральну машину догори ногами, поки спускаєте її зі свого поверху? Ні в якому разі! Якщо нести незручно, дотримуйтесь лише невеликого нахилу назад, але не перевертайте ПМА.

Далі вирішуємо, чи можна класти на бік пральну машину при навантаженні в авто. Таке перевезення пральної машини у Львові хоч і небажане, але все-таки допустиме. Якщо інших варіантів немає, перевозьте на боці, тільки обережно.

Також можна перевезти машинку в таких положеннях:

 • стоячи;
 • поклавши на задню стінку.

Ідеальне перевезення, якщо вірити фахівцям сервісних центрів, — із зафіксованим баком. Машинка розгортається боком у напрямку руху авто. Якщо є інші речі, варто затиснути ними машинку. Це забезпечить збереження амортизаторів, контактів і патрубків.

Тонкощі перевезення

Увага! Ні в якому разі не перевертайте ПМ!

Вже краще організувати транспортування на боці або лежачи, ніж в перевернутому вигляді. У машинці в будь-якому випадку залишиться волога, яка може стекти на панель управління. Ремонт обійдеться дорого, тому або сушіть машину перед перевезенням, або не перевертайте.

Перед тим як перевозити пральну машину-автомат на боці, якщо немає болтів для транспортування, зафіксуйте бак поролоном.

І не забудьте про заборник миючих засобів — в ньому може залишатися вода, яка заллється на плату. Краще дістати кюветку і везти її окремо від корпусу. Якщо немає такої можливості, насухо протріть деталь.

Перевезення на задній стінці доступна для всіх моделей ПМА, крім «Зануссі». В машинах цієї марки важкі противаги розташовані таким чином, що в положенні «на спинці» вони можуть розчавити заливний клапан.

Потрібно витримувати середній швидкісний режим, не допускаються різкі гальмування, заходи в віражі. Надмірна вібрація і поштовхи можуть нашкодити механізмам агрегату. Водій повинен уникати наїзду на нерівні ділянки дороги, попадання в ями, купини.

Не знаючи, як правильно перевозити пральну машину у Львові, деякі власники примудряються везти її передній стінці. Це категорично заборонено. Довезти до місця призначення цілий люк і манжету в такому випадку практично нереально.

Наслідки недотримання правил перевезення

Економія на співпраці з досвідченим перевізником призводить до негативних наслідків для механізмів пральної машини. Її не можна транспортувати на легковому автомобілі — всього 15 хвилин в дорозі загрожують поломкою.

Наслідки:

 • Обірваний мережевий шнур.
 • Манжета люка — розрив.
 • Вихід з ладу амортизаторів — дорогий ремонт.
 • Поломка зливної помпи агрегату.
 • Непридатність тендітних пластикових деталей корпусу пральної машини.
 • Шланг і патрубки — розрив, тріщини.
 • Поломка колеса селектора програм.
 • Вихід з ладу електроніки, панелі управління.
 • Розлом, сколи, тріщини кюветки. Замикання контактів, проводки, окислення.
 • Пошкодження корпусу машинки.
 • Розбиті дверцята, пошкоджене скло.
 • Поломка барабану.

Щоб уникнути ризиків, варто звернутися в нашу компанію.  Володіємо великим автопарком, де є спеціально обладнані для перевезення стиралок у Львові машини.  Передбачені системи кріплень, навантаження здійснює професійна бригада.  Гарантуємо збереження вантажу і чітке дотримання термінів.

Чому краще перевозити пральну машину з вантажниками

Як перевезти пральну машину, щоб уникнути неприємних наслідків неправильного транспортування? Не об’єднуйте свій пристрій цю роботу самі, а довірте її професіоналам, які за невелику плату перевезуть техніку.

Перш за все, це відноситься до вживаних машин. Адже, швидше за все, болти загублені, а коробка не збереглася. Як в такому випадку правильно перевезти пральну машину, не ясно.

Перевезення пральної машини у Львові в легковому автомобілі — далеко не найкраща ідея, просто тому що вони не підходять для цього. Транспортування техніки в салоні або багажному відділенні може привести до поломки. Оптимальний варіант — найняти «газель» невеликої вантажопідйомності, наприклад 1,5 тонни. Коштує така послуга не багато, а ось на ремонт поламаної під час неправильного транспортування машинки ви витратите значну суму.

Коли ви зателефонуєте в компанію з перевезення вантажів, менеджер може запитати:

 • Якого розміру модель?
 • Чи буде упаковка, щоб захистити техніку під час транспортування?
 • Чи знадобляться вантажники, щоб переносити машинку?

Отримавши відповіді на ці питання, фахівець підбере відповідну по габаритах машину для перевезення, а також кількість вантажників, які здійснять правильне транспортування вашої побутової техніки.

Висновок

Як бачите, перевезення пральної машини у Львові це не перевезення мішка картоплі. Багато правил і умов потрібно виконати, щоб пралка запрацювала на новому місці. Виручають фірми, які спеціалізуються на таких перевезеннях великогабаритної побутової техніки і навіть ставлять її після доставки.