Важко собі уявити житло звичайної людини без меблів, адже тоді нам нікуди було б поставити книги, покласти одяг, та й лягти подивитися телевізор без дивану було б теж нікуди, але як меблям потрапити в квартиру, або з неї? Не тягти ж їх на руках? Перевезення меблів Львів. Давайте розберемося, як правильно підготувати меблі до транспортування і як краще їх вивезти.

Перевезення меблів Львів

Перевезення меблів ЛьвівПеред розбиранням виберіть потрібний інструмент: шуруповерт, викрутки, пасатижі. Звільніть меблі від непотрібних речей, якщо є така можливість, подивіться, як розбираються ваші меблі за інструкцією. Завжди розбирайте ваші меблі, починаючи з чогось простого і рухаючись до чогось більш складного. Наприклад, якщо ви розбираєте шафу, для початку витягніть шухлядки і двері, а потім знімайте стінки. Платформу, на якій стоїть шафа, розбирати не варто. Перевезення меблів Львів від vp.lviv.ua.

Після акуратною розбирання меблів приступайте до упаковки, оберніть кожну велику деталь спеціальним твердим картоном і склейте скотчем. Стінки шафи притисніть щільно одну до одної, обкладіть картоном і також скрипіть скотчем. Якщо ви не впевнені в ідеальному перевезенні можете використовувати повітряно-бульбашкову плівку, як засіб захисту від ударів.

Перевезення меблів Львів від vp.lviv.ua

Щоб не розгубитися при подальшій збірці маркіруйте кожну деталь, адже це сильно заощадить час, і вам не потрібно буде обшукувати всі деталі в пошуках потрібної. Всі кріплення: болтики, затискачі, шурупи складайте в пакетики і також маркуйте, намагайтеся не втратити жодного кріплення. Якщо у вас є меблі, які потрібно перевезти, але вони дуже маленькі, то краще перевозите без розбирання, головне якісно упакуйте їх і стійко занурте в автомобіль. Перевезення меблів ЛьвівПеревезення меблів Львів написати нам vp.lviv.ua@gmail.com. Тумбочки, при наявності порожнього місця, можна використовувати як підходяще місце для транспортування коробок і м’яких речей. Тепер давайте підсумуємо все, що ви тут прочитали:

  • Дверцята шаф і тумбочок закрити і щільно закріпити;
  • Дзеркальні і скляні елементи від’єднайте від меблів і упакуйте окремо, підпишіть, що там знаходяться тендітні й ламкі предмети;
  • Зніміть всі ручки зі шаф, інакше вони можуть зачепитися за щось і виламали весь механізм;
  • Розберіть меблі на найдрібніші деталі, якщо це можливо, промаркуйте всі частини, щоб потім збірка була не такою тривалою;
  • Меблі, які розібрати немає можливості, упакуйте і перевозити іх бажано в оббитому чимось м’яким кузові машини.

Перевезення меблів Львів написати нам vp.lviv.ua@gmail.com

Якщо слідувати цим правилам, транспортування не займе багато сил і вашого часу, а також вам не потрібно буде наймати бригаду фахівців, значить ви зможете заощадити гроші, до речі можливо вас зацікавить продаж технічної солі у Львові. Перевезення меблів Львів.

Однак якщо ви впевнені, що самі не впораєтеся, краще заплатіть, і за вас все зроблять профі.

Перевезення меблів Львів