Доставка кухонної плити Львів

Головною дійовою особою на кухні завжди є господиня будинку. Саме вона щодня готує смачні сніданки, обіди та вечері, а також радує всю сім’ю різними кулінарними новинками і шедеврами. Однак, для того щоб полегшити і спростити процес приготування їжі, навіть дуже гарній господині потрібні «помічники». Зокрема, одним з основних таких помічників є кухонна плита.

Плита на кухні — це один з найважливіших елементів. Не важливо, електрична вона буде або газова, а може і зовсім варочна поверхня з духовкою, без неї важко уявити кухонне приміщення. Проте, перш ніж плита виявиться у вас на кухні, для початку її потрібно не тільки купити, але і привезти.

Перевезення кухонної плити у Львові — це не така проста справа, як може здатися на перший погляд. По-перше, далеко не у всіх в місті є власний автомобіль для цих цілей. По-друге, навіть якщо авто і є, хороша велика плита не поміститися в звичайному легковому седані, а подряпати салон машини або зіпсувати новокупленну плиту — теж не варіант.

За всіма показниками виходить, що найвигіднішим рішенням в цьому випадку буде замовлення послуг вантажного таксі. Зокрема, звернувшись в нашу компанію, ви зможете дуже швидко і без зайвих питань замовити перевезення кухонної плити у Львові за вигідною ціною.

Підготовка плити до перевезення

Кухонні плити бувають електро- і газові і, цільні або складаються з окремої варочної панелі і духовки. Але плити будь-якого виду готуються до перевезення приблизно однаково. Спочатку потрібно зняти зверху решітки, витягнути з духовки і нижнього ящика весь вміст. Потім плиту необхідно відключити. Якщо у вас газова, краще для її демонтажу залучити фахівця. Електричну потрібно вимкнути і висмикнути мережевий кабель з розетки самостійно.

Потім плиту потрібно добре упакувати. Конфорки можна зняти і скласти в окремий пакет, ручки — заклеїти плівкою або картоном. Якщо вони пластмасові, то можуть лопнути під час перевезення. Верхню кришку і дверцята духовки необхідно зафіксувати скотчем. Скло духовки зазвичай зроблено з міцного матеріалу. Але щоб додатково убезпечити від пошкоджень, його можна проклеїти малярських скотчем.

Щоб уберегти духовку від пошкоджень, загорніть її в плівку і картон. У рознімної плити варильну поверхню упаковують в пінопласт, а духову шафу в бульбашкову плівку. Добре закріпіть всі матеріали скотчем — вони не повинні впасти під час вантаження і транспортування.

Основні правила транспортування газових плит.

 • Початковим етапом перевезення газової плити Львів завжди буде демонтаж техніки. Цим питанням повинні займатися виключно фахівці з комунальної служби. Тільки у них є повноваження для цієї дії, а також і спеціалізовані знання.
 • Як тільки проведений демонтаж плити, можна приступати до подальших дій:
 • За допомогою картонних листів і декількох шарів пухирчастої плівки необхідно упакувати газову плиту.
 • Взявши тонку плівку (або клейку стрічку), потрібно зафіксувати упаковку.
 • Помістити плиту в автомобільний транспортний засіб. Тут слід уточнити, що перевезення такої техніки повинна проводитися виключно у вертикальному положенні. В іншому випадку ваша плита буде піддана великій небезпеці, і, можливо, буде пошкоджена.
 • В автомобілі техніка повинна бути зафіксована спеціальними фіксуючими ременями. Завдяки цьому прилад не буде деформований, або пошкоджений.
 • Необхідно загострити увагу на скляній панелі. Вона ні в якому разі не повинна знаходитися знизу. Це до питання про те, чому не можна перевозити газову плиту в горизонтальному положенні. Якщо так уже склалося, що інших варіантів транспортування немає, переконайтеся в тому, щоб фронтальна панель плити розташовувалася зверху, а також була надійно захищена.

Демонтаж газової плити

При підключенні нової плити, для підтримки заходів безпеки необхідно викликати фахівця. Але ось чи необхідний він, якщо потрібно всього лише відключити плиту? Вирішувати вам.

Ну а наведені нижче інструкції допоможуть, якщо ви вирішите зробити це самостійно.

Крок перший. Перекриття доступу газу

Щоб відключити газову плиту, необхідно припинити подачу газу. Для цього слід перекрити кран на відпуску. Після цього ще раз перевіряємо наявність газу відкриттям конфорки.

Крок другий. Демонтуємо контргайку.

На гумовому шлангу є нарізне сполучення, а з іншого його боку контргайка. Вона виконує функцію затиску прокладки всередині цього з’єднання.

Слід відвернути гайку за допомогою газового ключа і відключити підводку. Прокладку можна замінити новою при підключенні.

Важливо

Однак якщо не збираєтеся міняти модель плити, то прокладку необхідно зберегти. Це дозволить не помилитися при покупці нової.

Крок третій. Викручуємо муфту на відпускній до плити.

Якщо газова плита досить стара, з першого разу це зробити не вдасться. В кінцевому підсумку, можна зрізати за допомогою болгарки частину металевої труби, яка знаходиться нижче крана на відпускаючій. Потім слід викрутити залишки з крана. Плита відсувається на безпечну відстань.

Крок четвертий. Установка заглушки.

У разі якщо газова плита відключена на тривалий термін, і негайна установка плити не передбачається, необхідно встановити на трубу, що веде до газової магістралі, заглушку. Заглушку можна придбати в спеціалізованому магазині, або на ринку. Вона повинна відповідати стандартам і бути призначеною саме для газової плити.

Після установки заглушки за допомогою мильного розчину і помазка перевіряють кран на предмет витоку газу.

Якщо при відкритті на з’єднанні крана з заглушкою мильний розчин пузириться, значить необхідно переустановити заглушку.

Як правильно упакувати газову плиту

Починається упаковка для переїзду з визволення духової шафи. Всі листи, решітки та посуд слід дістати, і упакувати окремо. В іншому випадку є ризик, що при переїзді, металевий піднос або сторонній предмет може розбити скляны дверцята фасаду духовки.

З верхньої частини необхідно зняти решітку (або решітки, якщо їх декілька) і упакувати їх в обгортковий матеріал. Конфорки слід витягти, і укласти в окрему коробочку. Якщо недавно готувалася їжа, то необхідно дочекатися повного охолодження конфорок та решіток, що б не отримати травму.

Одна з важливих частин на верхній частині газплити — форсунки. Від їх справності залежить повноцінне функціонування і підтримання вогню при горінні. Тому важливо вжити заходів для їх збереження, тим більше, що форсунки є найбільш вразливою частиною на поверхні.

Ідеальний варіант — це накрити всю поверхню квадратним шматком пінопласту, попередньо зробивши поглиблення для місць посадки конфорок, форсунок і елементів електроподжіга. Пінопласт слід зафіксувати скотчем до основи в декількох місцях. Деякі газові плити обладнані спеціальною кришкою, яка при експлуатації служить своєрідним фартухом, що захищає стіну кухні від розбризкування при кипінні їжі. У цьому випадку досить закрити кришку і зафіксувати її липкою стрічкою.

Скляні двері духовки потрібно приклеїти до основи малярською стрічкою, щоб запобігти її відкриванню під час виносу з квартири. Особливу увагу треба звернути на випираючу ручку дверцят. Якщо є така можливість, то краще її відкрутити. Сам корпус доцільніше прокласти гофрованим картоном, і обмотати стрейч-плівкою. Цей захід дозволить уникнути випадкових подряпин при навантаження і вивантаження.

Головні помилки при транспортуванні газової плити.

Нерідко власники газових плит забувають очистити духовку від решіток, листів та інших ємностей. При вібрації, яка відбувається при транспортуванні, внутрішня частина техніки пошкоджується. Щоб такого не сталося, необхідно провести повне очищення духовки від кухонних аксесуарів.

Найпопулярніші недоліки:
 • Всі шланги повинні бути закріплені;
 • Всі дверцята необхідно зафіксувати за допомогою широкого скотча;
 • Решітка не повинна перебувати на поверхні плити;
 • Виступаючі деталі і декоративні ручки потрібно зняти і перевозити окремо. В іншому випадку вони можуть бути пошкоджені;

Ні в якому разі не можна давати навантаження на передню частину плити, якщо ви не хочете втратити презентабельний зовнішній вигляд техніки. Найчастіше люди хочуть заощадити і вирішують здійснювати перевезення кухонної плити у Львові на легковому транспортному засобі. І логічно, що в стоячому положенні це зробити нереально. Відповідно, доводиться поміщати прилад в горизонтальному положенні. Якщо ви хочете перевезти свою газову плиту в цілісності й схоронності, найкраще звернутися в спеціалізовану компанію, в якій вам допоможуть не тільки перевезти, а й провести демонтаж техніки, навантаження і розвантаження.

Перевезення електричних плит

Електроплити є специфічним вантажем, особливості якого полягають не тільки в формі, але також у вазі даного вантажу. Саме тому не всі компанії, які займаються перевезеннями, можуть дозволити собі запропонувати таку послугу, як перевезення кухонних плит у Львові. Транспорт нашої компанія є винятком, тому у нашого дістпетчера ви можете замовити її в будь-який час.

Перевезення куухонних плит у Львові буде здійснюватися за допомогою спеціально обладнаного кріпильними пристосуваннями вантажного транспорту професійними вантажниками. Таким чином, всі правила безпеки і транспортування кухонних плит будуть повністю дотримані від «А до Я».

Доставка газової та електричної плити з магазину

Упаковка духовки відбувається за допомогою картону і плівки, варочна поверхня рознімної плити — з використанням пінопласту, а духові шафи — пухирчастою плівкою. Для якісного закріплення всіх матеріалів підійде скотч. Малярський скотч використовується для захисту скла духовки від різного роду пошкоджень. Якщо ваш будинок не обладнаний вантажним ліфтом, то за знесення важкої плити з верхніх поверхів доведеться доплачувати вантажникам.

Під час навантаження газової плити слід бути гранично обережним, інакше вона серйозно пошкодиться. Кухонні плити компанія перевозить на спеціальних маневрених автомобілях із закритим кузовом. Така машина легко паркується біля входу в будинок. В кузові плиту ставлять біля дальньої стінки, де вона надійно фіксується за допомогою стяжних ременів. Під час руху машини вона не впаде і не пошкодиться.

Щоб заощадити місце в кузові, на плиту ставлять неважкі мішки з речами і коробки. Таким способом зменшується вартість перевезення речей, так як немає необхідності замовляти кілька транспортних засобів, все поміщається в одну машину. У разі окремого перевезення кухонної плити Львів фахівці нашої компанії радять зупинити вибір на автомобілі з мінімальною вантажопідйомністю. Великі машини обійдуться вам дорожче.

Хочете заощадити

Незважаючи на те, що перевозити плиту лежачи не рекомендується, деякі власники прагнуть заощадити і здійснюють транспортування техніки на особистому транспорті подібним чином. Наша компанія пропонує свою допомогу і надасть можливість скоротити витрати з наступних причин:

 • Вартість транспортування вантажу нашим транспортом нижче, ніж пропозиції інших компаній.
 • Кожен клієнт може отримати номер дисконтної картки, відправивши всього 1 SMS. Власникам таких карт ми надаємо додаткові знижки.
 • Якщо замовити машину в вихідні дні, коли попит на транспорт завжди менше, можна заощадити на перевезенні до половини вартості послуги.

Замовлення машини можливе в будь-якому районі Львова і області. Ми виконаємо поїздку в зручний час і доставимо техніку за потрібною адресою.