Перевезення керамічної плитки Львів. На сьогоднішній день плитка є одним з найпопулярніших варіантів покриттів, адже вона зручна в усіх відношеннях. Плитку, якщо вона використана в якості підлогового покриття, легко мити і служить вона дуже довго — якщо її правильно встановити, то її термін служби практично нескінченний. Це ж стосується і інших видів плитки, такий як універсальна керамічна і тротуарна, адже зараз ними повсюдно встеляють підлоги магазинів і тротуари міст, замінюючи старий асфальт. Також широко всі види плитки застосовуються і для облаштування приватних будинків і квартир. І тому, одна з популярних послуг, які надають транспортні компанії — це перевезення плитки.

Доставка керамічної плитки у Львові

Перевезення плитки Львів, керамічної, і будь-якої іншої, вимагає хорошої вправності, як від водія, так і від навантажувача. Якщо справа стосується всього декількох ящиків керамічної плитки, то її звичайно ж можна перевезти за допомогою легкового автомобіля, достатньо акуратно скласти її в багажник і можна їхати, об’їжджаючи при цьому глибокі вибоїни. Але, що стосується більших партій цього декоративного матеріалу, тут вже потрібно здійснювати вантажоперевезення газеллю, оскільки будь-який транспорт поменше вже не підійде. Так само повинно проводитися і перевезення плитки Львів тротуарної, адже вона дрібними партіями навіть не поставляється. Але розраховуючи на послуги перевізника, варто також враховувати вагу вантажу, адже вартість перевезення плитки буде прямо залежати від її кількості. Для вашої ж впевненості, вам варто правильно розрахувати вартість вантажних перевезень.

Послуги доставки тротуарної, керамічної плитки

Наша компанія займається перевезенням будматеріалів вже довгий час і у всього персоналу, який безпосередньо пов’язаний з цим процесом є великий досвід. А оскільки доставка плитки є однією з найбільш популярних послуг в цій сфері, ми гарантуємо вам, що не залежно від того, який обсяг плитки необхідно перевезти, яка вага буде у вантажу, який необхідно транспортувати, вся робота буде виконана на відмінно. Вся завантажена плитка доїде до місця призначення в цілості й схоронності.

Перевезення тротуарної плитки

Перевезення тротуарної плитки Львів маніпулятором абсолютно безпечне. Чому ми сміємо так стверджувати? Тому що ми знаємо як це робити!

Транспортна компанія «vp.lviv.ua» пропонує професійні послуги з доставки тротуарної плитки та бруківки приватним і комерційним особам у Львові і області. 100% збереження вантажів, чітке дотримання термінів поставок і головне, доброзичливе ставлення до кожного клієнта.

Чим ми доставляємо тротуарну плитку

Щоб тротуарна плитка для клієнта була вигідна і по грошах і по часу, ми вибираємо правильний кран-маніпулятор.

Перший показник — обсяг перевезених вантажів. Стандартний навантажувач одночасно може перевезти до 8 піддонів розміром 1х1.2м. Кожен піддон має до 10 кв.м плитки (залежить від форми і розміру). Якщо площа передбачуваних робіт велика, у нас можна замовити кілька навантажувачів одночасно.

Другий показник-місце розвантаження. Якщо це обмежена міська територія, то маніпулятор середнього класу без труднощів доставить плитку до під’їзду офісу, на територію двору, майданчику або скверу. Якщо ведеться велике будівництво, то ми надаємо транспортні засоби, здатні відразу перевезти кілька тонн тротуарної плитки. Це і довгомірні шаланди, і бортові вантажівки з причепами.

Автономне навантаження і розвантаження тротуарної плитки здійснюється на піддонах за допомогою стріли маніпулятора. Це гарантує збереження кожної плитки при її розвантаженні. Адже завантажувати її вручну і довго і болісно. Тому, використання крана-маніпулятора в цій ситуації єдино правильна альтернатива.

Правила перевезення тротуарної плитки, бруківки

Щоб в процесі перевезення плитки Львів вантаж не постраждав, важливо грамотно укласти плитку на піддони. Для цього, підприємство виробник, як правило, складає плитку на палетах в поєднанні «обличчя-виворіт». Весь вантаж обмотують стрейч-плівкою і фіксують кріпильної стрічкою.

Кран маніпулятор завантажує палети на платформу вантажівки. Важливо грамотно розставити палети на платформі. Від цього залежить збереження вантажу.

Піддон фіксують пакувальною тісьмою в декількох місцях.

Особливості перевезення керамічної плитки

Існує кілька методів захисту керамічної плитки при її транспортуванні. В даний час плитка перевозиться з використанням різних пакувальних і прокладок. Також фахівці застосовують матеріали, що покривають лицьову поверхню виробу. Це дозволяє убезпечити керамічну плитку від пошкоджень при перевантаженні, транспортуванні і укладанні.

Існує кілька популярних методів упаковки керамічної плитки, що забезпечують цілісність виробів. В першу чергу, це використання парафіну як матеріал прокладки. Перед приміщенням плитки в коробки кожен виріб покривається тонким шаром парафіну. При такому використанні парафін виступає в якості прокладки для безпечного транспортування та перевантаження оздоблювального матеріалу. Шар парафіну легко і безслідно віддаляється з поверхні керамічної плитки за допомогою ножа або шпателя.

Також може бути використаний інший прийом захисту керамічної плитки від пошкоджень. В даному випадку в якості прокладки виступає папір з вторсировини або картон. В результаті поверхня керамічної плитки також буде надійно захищена від пошкоджень. Сьогодні інтернет магазин керамічної плитки «vp.lviv.ua» досить часто доставляє вироби покупцям з використанням даного матеріалу прокладки, оскільки він обходиться недорого. Це важливо не тільки для компанії, але і для самого клієнта. В окремих випадках між плитками розміщують листи пінопласту, причому самі вироби покривають при цьому тонким шаром воску. Цей віск змивається з виробів струменем теплої води.

Як замовити доставку плитки

Замовте сьогодні недороге перевезення плитки Львів і перевезення бруківки по Львову і області, зателефонувавши в офіс компанії «vp.lviv.ua».

Послуги з доставки клінкерної та тротуарної плитки, облицювального каменю, водостоків та інших будматеріалів, можна замовити за допомогою онлайн-заявки на нашому сайті. Наші ціни для ощадливих клієнтів. Оцініть нашу оперативність, акуратність і ввічливість.

Компанія «vp.lviv.ua» — ваш кращий перевізник назавжди!

Правила перевезення керамограніта на особистому автомобілі

Маса плитки для підлоги набагато більша в порівнянні з настінною. Тому і правила її транспортування на автомобілі дещо відрізняються. Кваліфіковані вантажники, що працюють в компанії » vp.lviv.ua «, стверджують, що умови перевезення керамограніта в більшій мірі залежать від методу упаковки плитки, її ваги і тари.

Наприклад, настінна плитка надає навантаження на квадратний метр приблизно 11-13 кг, а плитка для підлоги — цілих 15-25 кг. Також важливий і розмір виробу. Так, підлоговий керамограніт, володіючи параметрами 300х300 або 300х600 важить практично вдвічі менше, ніж такий же керамограніт, тільки з нестандартними розмірами 600х600 або 600х900.

Важливим фактором є і тара для перевезення. Керамічну плитку прийнято транспортувати в картонних коробках. Вага порожньої тари може досягати більше 30 кг. Тому при самовивозі виробу необхідно брати до уваги максимальну вантажопідйомність транспорту.

Правила упаковки плитки

Упаковка виробника зазвичай не потребує будь-яких поліпшень і доповнень. Вона призначена саме для перевезення такого тендітного матеріалу. Але, наприклад, китайські виробники використовують цікавий і ефективний метод захисту кераміки. Вони застосовують технічний віск і кожну плитку перекладають тонким пінопластовим листом. Віск запобігає пошкодженню керамограніта під час транспортування, навантаження або перевантаження. Після завершення перевезення віск легко видаляється гарячою водою. При цьому потрібно використовувати традиційні миючі засоби.

Також можна застосовувати для упаковки бульбашкову плівку. Для закріплення тари підійде термоусадочний поліетилен, який буде охороняти плитку від ударів і вібрації в дорозі. Керамограніт великого розміру потрібно поміщати в товстий картон і загорнути щільним шаром.

Після перевезення плитки Львів і розпакування технічний віск змивають такими засобами як «Чистоль» і «Пемоксоль». Їх наносять на вологий виріб за допомогою кухонної губки коловими рухами. На завершення керамограніт можна витерти чистою вологою тканиною, висушити і, якщо потрібно, відполірувати. Для полірування використовують склоочисник і суху ганчірку. Вироби з великими габаритами очищають промисловими пилососами, які підтримують функцію мийки. У ємність з водою при цьому потрібно додати трохи прального порошку.

Ацетон для змивання воску краще не застосовувати. Його потрібно дуже багато і після нього залишиться різкий і неприємний запах, який буде вивітрюватися довгий час.

Навантаження й транспортування керамічної плитки

Для перевезення плитки Львів власними силами потрібно, перш за все, скласти плитку рівними стопками. Потім не поспішаючи укласти їх в спеціальні коробки і заклеїти зверху скотчем. Тару потрібно ставити так, щоб вироби стояли на боці.

Не можна зверху на коробки класти важкі вантажі — це може закінчитися пошкодженням покриття плитки. Перед вивантаженням виробів з транспортного засобу слід перерахувати кількість упаковок, подивитися, чи немає на товарі дефектів. Необхідно пам’ятати, що довжина кузова транспортного засобу не повинна бути менше, ніж довжина упаковки.

Для транспортування кераміки великого розміру потрібні вушка, картон або гума для прокладки виробу, натяжний механізм, трос, ремінь і опорна стійка для вантажу.

Головна проблема — плитки одночасно важкі й тендітні

Будь-яка плитка, будь то керамічна, дорожня або облицювальна, при всіх її безперечних перевагах має один досить серйозний недолік. Будь-які плитки одночасно важкі і крихкі. Через це виникає проблема їх перевезення. Навіть якщо ви вирішили всього лише зробити ремонт у ванній, і кількість плитки буде відносно невелика, все одно будуть труднощі з її перевезенням.

Ну, не будеш же керамічну плитку в кількості півтора сотні штук перевозити в громадському транспорті? Навіть у такої невеликої кількості вага буде такою, що її далеко не кожен таксист погодитися завантажити в багажник своєї машини.

Навіть для перевезення невеликої кількості керамічної плитки вам будуть потрібні вантажопасажирська, а краще невелика вантажна машина. Саме такі машини є в автопарку компанії «vp.lviv.ua».

Перевезення невеликих обсягів плитки для ремонту та будівництва

Для невеликих обсягів плитки, які зазвичай необхідні для ремонту ванної кімнати або кухні, у нас знайдуться вантажопасажирські машини з посиленою задньою віссю. Для великих ремонтів, для будівництва і для юридичних компаній у нас знайдуться невеликі вантажівки типу «Газелі». Їх головна перевага — це невелика витрата палива, що визначає і невелику орендну плату.

Але перевезти плитку від магазину до вашого будинку — це всього лише півсправи. Друга половина справи — це перемістити плитку з машини до місця ремонту або до точки зберігання на будівельному майданчику.

Послуги професіоналів з вантажоперевезень для ремонту

Хочете зробити це самі? Звичайно, це ваше право. Але за це сумнівне задоволення вам доведеться заплатити зірваною спиною і ниючими м’язами. Краще, якщо цю процедуру виконають професійні вантажники. І цю послугу ви також можете замовити в нашій компанії. Ми готові вам надати необхідну вантажівку з бригадою вантажників. Причому, ваше замовлення ми виконаємо максимально оперативно, навіть якщо це вихідний день або свято.

І, звичайно, ми гарантуємо вам абсолютну безпеку перевезення плитки Львів. Ми надійно фіксуємо плитку в кузові вантажівки декількома ременями по горизонталі і по вертикалі. Це не дозволить плитці зміщуватися в кузові при різких гальмуваннях або прискореннях, а також підскакувати на дорожніх вибоїнах.