Транспортування або перевезення гіпсокартону Львів здійснюється усіма видами транспорту з дотриманням правил перевезення вантажів. Гіпсокартон перевозять в пакетах, що складаються з піддонів. На піддони ГКЛ укладається плазом лицьовою стороною всередину, обертається термоусадочною плівкою і фіксується синтетичною або сталевою стрічкою. Термозбіжна плівка захищає листи від вологи під час транспортування, перевезення, розвантаження, навантаження, зберігання.

Габарити транспортного пакета (враховується разом з піддоном і прокладками) не повинні бути більш 4100х1300х800 мм. Загальна вага такого пакета не повинен перевищувати більше 3 тонн. За умови що піддони будуть укладатися один на одного в штабелі, то висота одного штабеля не повинна перевищувати більше 3,5 метрів.

Оскільки лист гіпсокартону дуже сприйнятливий до ударів, то його завантаження необхідно здійснювати дуже акуратно. Найчастіше при порушенні технології навантаження або розвантаження страждають краї і боки листів гіпсокартону, які від удару ламаються. Також листи можуть бути зламані навпіл. Це відбувається в тій ситуації, коли механічний навантажувач перевантажує листи без дерев’яного каркаса або піддону. Якщо необхідно привести на об’єкт невелику партію гіпсокартону, приблизно 5-30 листів, то зазвичай транспортування або перевезення гіпсокартону Львів здійснюється або на легковому автомобілі на багажнику, або на невеликій вантажній машині.

Коли перевезення здійснюється на багажнику легкового автомобіля, то багажник повинен бути відповідно обладнаний. Мало хто знає як правильно підготувати багажник легкового автомобіля, на якому буде здійснено транспортування або перевезення гіпсокартону. На самому то ділі все дуже просто і якщо притримувати цих порад, то листи прибудуть на місце не поламавшись. На багажник необхідно укласти дерев’яний брус 50х50мм. через 20-30 см. завдовжки, бажано рівної довжини листа і після чого можна укладати листи. Брус в даній ситуації виконує роль каркаса, завдяки якому навантаження на гіпсокартон розподіляється рівномірно і лежить він на рівній площині всією поверхнею.

На жаль дуже часто можна бачити як неправильно робиться транспортування або перевезення гіпсокартону Львів на невеликих вантажних або вантажопасажирських машинах. Спочатку на не завжди рівну і чисту підлогу укладаються листи гіпсокартону, зверху листів кладуть цемент, пісок, штукатурку, шпаклівку і т.ін. Від такого вантажу природно листам нічого доброго не буде, а якщо підлога нерівна, а особливо якщо вона з сильними нерівностями, то природно листи гіпсокартону ламаються, особливо перший і другий знизу. Друга типова помилка, що допускається через економію місця в машині — це перевезення гіпсокартону Львів в вертикальному положенні, притуливши пачку до борту машини. При такому перевезенні, з урахуванням нерівності дороги листи дуже легко тріскаються. На жаль ці тріщини не завжди видно візуально при розвантаженні і в основному їх виявляють уже при монтажі гіпсокартону.

Щоб листи доставлялися на об’єкт в цілості й схоронності їх обов’язково необхідно перевозити в горизонтальному положенні, укладеними в рівні стопки на дерев’яному піддоні або брусках як було описано в ситуації з транспортуванням ГКЛ на багажнику легкового автомобіля.

Гіпсокартон дуже сприйнятливий до ударів, його перевезення важливо виконувати строго за технологією. Знайти досвідченого водія з надійним транспортом легко самостійно на нашому порталі вантажоперевезень «vp.lviv.ua».

Для будь-яких ремонтних робіт перевезення листів гіпсокартону Львів— відповідальне завдання. Крихкий матеріал часто пошкоджується в дорозі через перевантаження або недотримання технології, тому важливо звести ризики до мінімуму. Проблематично також знайти відповідальних і перевірених перевізників, які добре виконають свою роботу, а ціни на їх послуги не будуть при цьому занадто високими.

Сервіс для організації вантажоперевезень «vp.lviv.ua» допоможе перевезти гіпсокартон в будь-якому обсязі на різні відстані. Створивши безкоштовну заявку з описом завдання, вже через кілька хвилин ви почнете отримувати вигідні комерційні пропозиції від перевізників.

Якими видами транспорту можна перевезти гіпсокартон

При дотриманні умов перевезення підходять всі види транспортних засобів. Перевезення будматеріалу здійснюють в заводській упаковці, в якості каркаса використовують піддони або дерев’яні бруси.

Вартість послуг

Скільки коштує перевезення гіпсокартону Львів? Ціна залежить від відстані перевезення, кількості і загальної маси листів, їх габаритних розмірів. Перевізники на порталі «vp.lviv.ua» працюють за тендерним принципом, пропонуючи замовникам найбільш вигідні умови, щоб обійти конкурентів. Саме тому тут ви отримаєте комерційні пропозиції з реальними цінами, а не завищеними.

Особливості перевезення гіпсокартону

  1. Матеріал дуже крихкий і чутливий до ударів. Часто при доставці страждають краї і кути листа, іноді він і зовсім може зламатися навпіл.
  2. При перевезенні важливо рівномірно розподілити навантаження на листи. Для цього з дерев’яних брусів роблять каркас, гіпсокартон укладають на рівну площину.
  3. Не можна перевозити листи в вертикальному положенні, притуляючи до борту автомобіля! Матеріал легко може тріснути!
  4. Перевезення гіпсокартону Львів закінчиться невдало, якщо для економії місця зверху покласти інші важкі вантажі.
  5. Матеріал боїться вологи і бруду, тому для захисту його поверхні застосовують термоусідач, зафіксований сталевою або синтетичною стрічкою.

Як правильно перевозити гіпсокартон?

Якщо вам потрібно перевезти гіпсокартон Львів, не економте і замовте вантажний автомобіль. Деякі намагаються транспортувати його на багажнику «легковика», і часто така затія терпить фіаско — лист занадто згинається і ламається, не доїхавши до пункту призначення.

Тому гіпсокартон потрібно перевозити тільки в вантажних автомобілях. Він транспортується виключно в пачках. Кілька листів одного розміру укладаються на дерев’яні піддони, прокладки, виготовлені зі смуг такого ж гіпсокартону або будь-які інші підставки. Гіпсокартон укладається на піддони тільки лицьовою стороною вниз. Пачка затягується термоусадочною плівкою, і для додаткової безпеки перетягується еластичними ременями. Не затягуйте занадто сильно! Якщо це зробити на аркушах можуть з’явитися злами і тріщини. Розміри одного такого пакету — 800х1300х4100 мм, а важить він близько 3000 кг. Тому вантажити такий пакет гіпсокартону можна тільки за допомогою спеціального крана-маніпулятора. Причому трос, перед тим як піднімати упаковку, потрібно закріпити по всьому периметру, а не за один кут.

Для перевезення пакетів з гіпсокартоном підходить будь-який вантажний автомобільний і залізничний транспорт. Пакети складаються тільки горизонтально — не можна ні в якому разі їх транспортувати на ребрі. Слідкуйте, щоб висота такого штабеля з пакетами не перевищувала 3,5 метрів. При різкому гальмуванні штабель легко може впасти. Для транспортування великих партій необхідні автомобілі з посиленими бортами — для більшої безпеки.

Гіпсокартон боїться вологи, тому його рекомендується перевозити в закритому кузові. Якщо плануєте транспортувати в машині з відкритим кузовом, обов’язково накрийте його декількома шарами брезенту, щоб захистити від його від дощу і снігу.

Під час навантаження і розвантаження гіпсокартону потрібно бути гранично обережним. Слідкуйте, щоб листи не падали, по ним не наносилися удари, і вони не чіплялися за борт і якісь інші предмети.

Перед тим, як перевозити гіпсокартон Львів, подбайте про те, в якому приміщенні він буде зберігатися. Особливо це важливо, якщо ви закупили велику партію будівельного матеріалу. Ні в якому разі він не повинен лежати під відкритим небом. Заздалегідь знайдіть або підготуйте склад з нормальною вологістю і хорошою вентиляцією. Пакети можна скласти на дерев’яні піддони, тоді вентиляція буде краще. Зберігайте гіпсокартон тільки в горизонтальному положенні — лежати йому на ребрі теж заборонено. Порушення цих правил зберігання може призвести до деформації листів.

Для перевезення гіпсокартону потрібно наймати надійну компанію, яка спеціалізується саме на перевезення тендітних будівельних матеріалів. Спроби заощадити на цих послугах можуть привести до того, що під час транспортування або навантаження вся партія постраждає і буде непридатна для будівництва.