Закупити будівельні матеріали — одна справа, а от їх транспортування до будівельного майданчика — зовсім інше. Перевезення будівельних матеріалів Львів. Досить багато компаній пропонують послуги вантажоперевезення, і вид транспорту також великий — це і КАМАЗи, вантажні машини, самоскиди, цистерни, спеціальні рухомі склади. Для кожного виду матеріалу використовується своя важка техніка.

Перевезення будівельних матеріалів Львів

Перевезення будівельних матеріалів ЛьвівБудівельні вантажі класифікуються за типом і бувають:

Довгомірними виробами, сюди входять конструкція з металу, з / б вироби, пиломатеріали, балки, труби

Наволочними масовими вантажами, до яких відносяться — галька, пісок, піщана суміш, гравій, бутовий камінь, відходи бутового каменю, вапняк, грунт, керамзит і т.д.

Будівельними розчинами, тут маються на увазі цемент, бетон, алебастр, вапно

Вантажі, які пилять — алебастр, цемент, вапно. Перевезення будівельних матеріалів Львів від vp.lviv.ua.

Щоб перевозити навалочні та сипучі вантажі використовують самоскиди, завантаження матеріалів здійснюється за допомогою стрічкового транспортера, екскаватора або автонавантажувача. Якщо необхідно перевезти цемент або інший сипучий продукт без мішка, то використовують машини з цистернами. При цьому компанія, що здійснює вантажоперевезення цементу, повинна забезпечити грамотну роботу, зберегти матеріал, запобігти потраплянню вологи, УФ та інших атмосфер. Розвантаження сипучого матеріалу повинно проводитися на твердому майданчику з нахилом приймального пристрою.

Перевезення будівельних матеріалів Львів від vp.lviv.ua

Щоб транспортувати цеглу, необхідно використовувати бортовий автомобіль, в його кузові цегла перевозиться на піддонах, в пачках, контейнерах або пакетах. Є компанії, що пропонують вантажоперевезення цегли в самоскидах, краще цією послугою не користуватися. Перевезення в самоскиді порушить цілісність матеріалу, цегла приїде битою. Слід звернути увагу на те, як цеглу укладають на піддони або іншу тару. Грамотний спосіб — ялинкою або перехресною перев’язкою, висота укладання цегли не повинна бути вище 1 метра. Перевезення будівельних матеріалів Львів написати нам vp.lviv.ua@gmail.com.

Перевезення будівельних матеріалів Львів

Пиломатеріали, колоди, лісоматеріали транспортуються рухомим складом. Устаткування має всі необхідні кріплення для перевезення такого вантажу — шипи, гребінки, коники, проти ковзання і т.д. Завдяки цьому матеріал не буде рухатися, він надійно займе свою позицію в машині. Якщо довжина пило- та лісоматеріалів різна, то перевезення матеріалів сортується за однаковими параметрами.

Щоб доставити до будівельного майданчика розчини, використовують спеціальні машини, які мають розчинновози, бадді або інші контейнери, а також самоскиди. Самоскиди використовуються рідко через те, що матеріал в шляху піддається забороненому впливу кліматичних умов, так і розчин може витекти назовні. Найідеальніший варіант — автомобіль-розчинновоз, який завантажує матеріал шляхом розрядження, що передається від всмоктувального трубопроводу або насоса в цистерну. Розвантажуються розчини під тиском, який створює насос.

Перевезення будівельних матеріалів Львів написати нам vp.lviv.ua@gmail.com

Компанії, що займають вантажоперевезеннями, повинні забезпечити грамотне виконання своєї послуги, а саме:

  • Враховувати відстань від навантажувального місця до будівельного майданчика
  • Виконати правильне завантаження і розвантаження матеріалу
  • Вибрати правильний вантажний засіб пересування
  • Якщо необхідно, то маркувати вантаж і забезпечити за ним спостереження, для цього скористатися допомогою водія або супроводжуючого персоналу.

Замовляти перевезення будівельних матеріалів Львів краще у великих компаніях, які мають велике авто обладнання і досвідчених співробітників. Професіоналізм і можливість вибору транспортного засобу — запорука гарного результату.

Перевезення будівельних матеріалів Львів