Дачний переїзд Львів. З настанням теплої пори року починається прекрасна пора — ми всі прагнемо до себе на дачу, щоб провести незабутні літні дні на околиці міста, далеко від міської суєти. Однак, затьмарює лише одне — дачний переїзд, який тягне за собою збір речей, замовлення машини потрібної вантажопідйомності для їх перевезення і т.п. І не тільки переїзд на дачу часом хвилює жителів: коли осінь входить у свої права, переїзд з дачі до Львова, а також питання про перевезення речей (тільки назад в місто) стає актуальним знову.

Організувати дачний переїзд грамотно неможливо без його планування.

Відведіть хоча б тиждень на підготовку, почати слід з складання списку речей. Спробуйте розділити весь перевозиться скарб на групи.

 • У першій виявляться речі, які, можливо, вже давно потрібно викинути. Не шкодуйте речі, якими давно не користуєтеся — так Ви не тільки звільните місце, але і скоротите кількість перевезених речей.
 • До другої групи запишіть предмети і меблі, які назавжди переїдуть на дачу, а в третю — ті, що треба буде повернути в квартиру після закінчення дачного сезону.

Відобразіть в списку, які меблі потрібно взяти з собою, яка на дачі може стати в нагоді побутова техніка. Відвезіть на дачу застарілі сервізи, посуд, передбачте одяг на всі погодні умови.

Після складання списку почніть упаковувати речі для дачного переїзду: крихкі предмети, будь то посуд, дзеркала або люстри, оберніть повітряно-пухирчастої плівкою. Книги, одяг, інші побутові речі помістіть в коробки і поліетиленові пакети, обов’язково підпишіть, щоб швидше розміститися після переїзду і нічого не втратити. Побутову техніку краще всього перевозити в коробках з пінопластом. Шафи і комоди попередньо звільняють від речей, виймають скла, полиці, надійно закріплюють дверцята і висувні ящики, щоб запобігти їх зміщенню і відкриттю при транспортуванні. М’які меблі обертають поліетиленом, захищаючи її тим самим від бруду, можливого дощу і механічних пошкоджень.

Коли всі речі упаковані, потрібно організувати їх перевезення, знайти відповідний транспорт. Тут можна спробувати перевезти все своїми силами, якщо речей небагато і немає великогабаритних меблів і техніки, а можна звернутися до професіоналів, замовивши вантажоперевезення з вантажниками або без них. Слід пам’ятати, що дорога на дачі часто нерівна і вибоїста, а управляти навантаженим автомобілем, при цьому не пошкодивши майно, — непросте завдання, і це ще одна причина вдатися до послуг вантажоперевезень.

«Photo of a delivery man unloading (or loading) truck, walking cardboard boxes down ramp on a hand truck.»

Щоб розрахувати витрати на дачний переїзд за допомогою компанії вантажоперевезень, потрібно знати віддаленість дачі від межі міста, адже у більшості компаній в місті погодинний тариф оплати, а за містом — по кілометражу. Підсумовуємо послуги вантажників (якщо вони необхідні) за певною тарифною ставкою. Всю потрібну інформацію компанії вказують зазвичай в прайс-листі на своєму сайті.

Дачний переїзд може бути терпимим, і навіть приємним, якщо заздалегідь все спланувати, а непосильні завдання довірити професіоналам своєї справи.

Необхідність перевезти речі на дачу, особисті, меблі і техніку виникає коли настає тепла пора .. І це не дивно, адже багато людей проводять час за містом, в обіймах чистої природи. Але своїми силами перевезти вантаж без великого транспортного засобу неможливо. В такому випадку краще звернутися в нашу компанію. Ми візьмемо на себе всі турботи, пов’язані з навантаженням, транспортуванням і вивантаженням практично будь-яких предметів.

Дачний переїзд: оперативно, акуратно і не дорого

Наша організація вже довго працює в галузі вантажних перевезень, тому без проблем перевезе великы меблі і техніку на дачу або в інше місце призначення. Наша перевага — це висока оперативність послуг, якою буде радий кожен замовник. Найкраще заздалегідь узгодити з нашим оператором дату і точний час послуги. Але при необхідності ми зможемо виконати її в терміновому порядку. Компанія має великий досвід подібних робіт, використовує відповідні методики і транспорт, в залежності від виду вантажу. Як правило, для дачного переїзду підійде і Газель, але ми знайдемо транспорт і побільше.

Дачний переїзд здійснюється на вигідних для вас умовах. Ми цінуємо кожного замовника, тому акуратно і дбайливо перевозимо особисті речі, щоб ви зверталися до нас знову і знову. Транспортування нашими співробітниками — це єдине вірне рішення, адже вони володіють необхідними навичками в даній області. Водії зможуть максимально близько під’їхати до будинку, щоб провести вантажно-розвантажувальні роботи.

Переваги роботи з нами

Звернувшись в нашу компанію, ви отримуєте наступні переваги від співпраці:

 • Великий досвід робіт.
 • Доступна вартість послуг.
 • Великий автопарк.
 • Кваліфіковані співробітники.
 • Оперативне виконання замовлення.
 • Оплата будь-яким доступним способом.

Якщо вам потрібен дачний переїзд — відразу ж звертайтеся в нашу компанію. Зателефонувавши до менеджера, ви зможете дізнатися точну вартість послуги і замовити її на конкретний час.

Дачний переїзд Львів швидко і без клопоту

Дачний переїзд дозволить змінити забруднене міське повітря на можливість відпочити в екологічно чистому середовищі — гарантія здоров’я на наступний рік. Переїзд на дачу вимагає чіткої організації. Під час відпочинку вам можуть знадобитися певні речі. Їх список потрібно скласти заздалегідь.

Що можна взяти з собою

Обмежень в цьому немає. Меблі, яким не місце в міській квартирі, ще послужить вам за містом. Побутова техніка необхідна сучасній людині, її теж потрібно брати. Вирощену розсаду, одяг і багато інших речей, які будуть потрібні для ваших домочадців. Ми підберемо автомобіль, в якому поміститься весь ваш багаж.

На що ви зможете розраховувати, звернувшись до нас

При переїзді на дачу, буде правильним звернутися в перевірену компанію. «vp.lviv.ua» зарекомендувала себе з найкращої сторони. Ми гарантуємо:

 • дбайливу упаковку і перевезення всього, що може знадобитися під час літнього відпочинку;
 • розпакування, складання меблів і установку вашого майна. Адже, найчастіше, господарі не готові зробити це самостійно;
 • забезпечити переїзд необхідним транспортом і розробити оптимальний для переїзду маршрут;
 • дачний переїзд недорого вам обійдеться;
 • готові зробити поїздку на будь-які відстані.
Young delivery men unloading cardboard boxes from truck on street

Крім необхідних речей ми доставимо на дачу всю вашу сім’ю. Ви зможете вибрати автомобіль, в якому вашим домочадцям буде зручно в дорозі. Вам сподобалася співпраця з нами, і ви переконалися в тому, що дачний переїзд дешево коштував? Ми перевеземо вас додому після закінчення сезону. Наші робочі привезуть назад не тільки ваші речі, а й урожай, який вам вдасться виростити на своїй дачній ділянці.

Питання вартості

Ми пропонуємо вам переїзди квартирні, дачні та офісні за прийнятними цінами. Дізнатися наші розцінки можна на сайті, або зателефонувавши операторам нашої компанії. Кінцева вартість буде залежати від переліку послуг, якими ви скористаєтеся, і від складності маршруту. Окремо оцінюються пакувальні матеріали, надані компанією. Ми чекаємо вашого дзвінка.

Перевезення меблів на дачу: нюанси

На відміну від офісного або квартирного, переїзд дачний за відстанню зазвичай виходить набагато тривалий, оскільки він має на увазі пересування по області, за межами міста. Більш того, плануючи вантажоперевезення на дачу, зверніть увагу:

 • Вартість проїзду розраховуйте виходячи з кількості кілометрів, які потрібно буде подолати, замовляючи перевезення з вихідного пункту в кінцевий.
 • Заздалегідь подбайте про збір речей. Якщо планується перевезення меблів на дачу, то по можливості їх потрібно розібрати або / і упакувати захисним матеріалом. Речі, посуд і документи краще покласти в картонні коробки.
 • Заздалегідь замовте вантажоперевезення на дачу, адекватно оцінивши приблизну кількість вантажу, щоб підібрати правильний транспорт. Деякі компанії пропонують послуги оцінювача. Щоб дійсно дачний переїзд недорого обійшовся, майстер безкоштовно приїде на вихідну адресу і спланує разом з вами шлях прямування, а також захід повністю, по етапах.
 • З метою заощадити час, збір речей можна довірити фахівцям, а при необхідності на місці приїзду вони занесуть вантаж в будинок і поставлять на місця згідно з вимогами господаря і маркування.
 • Не забувайте про те, що ви можете заздалегідь домовиться про перевезення речей назад в місто. Замовивши послугу завчасно, з фінансової точки зору осіннє (або літнє) перевезення можливо вийде набагато вигідніше.

Багато хто цікавиться, чому дачні перевезення потрібно довірити фахівцям? Відповідь дуже проста:

 • По-перше, в більшості випадків на дачі перевозять меблі, які вже «прожила» довге життя, а тому вимагають акуратного, професійного відношення.
 • По-друге, з точки зору величини бюджету, обійдеться подібний дачний переїзд недорого, якщо взяти всі турботи на себе. Але, для непідготовлених людей це може закінчитися суцільними проблемами: розтягуванням, загостреннями радикуліту і т.п.

Вантажоперевезення на дачу — зверніться до фахівців!

Недорого дачний переїзд у Львові- чи можливо таке? Так, якщо фахівці «vp.lviv.ua» прийдуть до вас на допомогу. Щоб організувати дачний переїзд в околиці Львова, ми пропонуємо повний спектр послуг: від упаковки речей і меблів до підбору транспорту підходящої вантажопідйомності. Більш того, наші майстри прекрасно знають дороги Львівщини, тому дачний переїзд здасться вам не більше ніж дрібною суєтою. Водії виберуть оптимальний маршрут пересування таким чином, щоб ваші речі залишилися в цілості, а сам захід зайняв мінімум часу. Зрештою, ми виконуємо даний вид послуги систематично, тому Львівську область знаємо відмінно — місцеві дороги нам давно знайомі. Також, пропонуючи дешево дачний переїзд, ми готові відповісти на всі питання в будь-який час. Використовуючи контакти, зазначені на сайті, ви завжди зможете зв’язатися з фахівцями.