Будівельне сміття утворюється коли Ви починаєте нове будівництво або робите ремонт у квартирі, офісі і будь-якому іншому приміщенні. Виникає питання — куди дівати будівельне сміття, що утворюється в ході ремонту або будівництва? Відповідь одна — сміття потрібно вивозити, тобто необхідно знайти компанію, яка здійснить вивезення будівельного сміття Львів.

Не можна викидати будівельне сміття:

 • куди-небудь (порушення закону, карається величезними штрафами)
 • разом зі звичайними побутовими відходами
 • в не призначені для нього контейнери

Тому, перед початком ремонту або будівельних робіт, продумайте заздалегідь як Вам позбутися від будівельного сміття.

Вивезення будівельного сміття Львів

Вивезення будівельного сміття ЛьвівЯкщо Вам потрібно разово вивезти будівельні відходи, то можна укласти договір зі спеціалізованою компанією на разовий вивіз будівельного сміття з Вашої території.

Якщо сміття потрібно вивозити протягом тривалого часу або регулярно, то краще за все укласти постійний договір на вивезення будівельних відходів з Вашого об’єкту. При укладанні договору на постійне вивезення будівельного сміття компанія буде вивозити будівельні відходи за заздалегідь складеним графіком, який зручний, насамперед, клієнту.

Довірте вивезення будівельного сміття Львів професіоналам і всі будівельні відходи з Вашого об’єкту будуть вивезені точно в строк і на спеціалізовані звалища. Будмайданчик очиститься від будівельного сміття, а у Вас не буде проблем з законом!

Будівельне сміття — це сміття, що відноситься до особливої ​​групи відходів, які не можна викидати в контейнери для ТПВ (твердих побутових відходів). Викидати і складувати будівельне сміття потрібно тільки в спеціально обладнані контейнери (пухта), які вміщують в себе великий обсяг будівельних відходів.

Вивезення будівельного сміття Львів від vp.lviv.ua

Існує багато компаній, які здійснюють вивіз будівельного сміття у Львові та області. Також ці компанії займаються вивезенням ТПВ (твердих побутових відходів), вивозять великогабаритне сміття і надає контейнери (пухта) різної кубатури.

Кожна така спеціалізована компанія зможе здійснити оперативне вивезення сміття з будмайданчика як разово, так і на постійній основі (з укладенням договору на вивезення відходів).

Перш ніж найняти компанію, яка буде виконувати Вивезення будівельного сміття Львів з будівельного майданчика, з’ясуйте які умови і послуги пропонує Вам конкретна компанія, а також наскільки зручно надалі буде робота з даною транспортною компанією, а саме:

 • можливість оперативного вивезення будівельного і великогабаритного сміття
 • наявність у підприємства власних контейнерів під сміття різної місткості
 • можливість вивозу сміття з вантажниками (виконання робіт з навантаження і розвантаження будівельних відходів за допомогою досвідчених вантажників)
 • спрощене оформлення необхідних документів прямо на місці
 • наявність у компанії власного автопарку
 • низька ціна на вивезення будівельного сміття
 • можливість одноразового вивезення відходів з будмайданчика і вивезення сміття на регулярній основі з будівельного майданчика
 • наявність у компанії договорів з одним або декількома полігонами з переробки та утилізації будівельних відходів

Важливо! Все сміття з будівельного майданчика повинно бути вивезене на спеціально обладнаний полігон, де будівельне сміття буде перероблене або утилізоване.

Вивезення будівельного сміття Львів написати нам vp.lviv.ua@gmail.com

Вивезення будівельного сміття ЛьвівПрофесійні співробітники компанії, що займається вивезенням і розміщенням відходів, допоможуть здійснити вивезення сміття з будмайданчика якісно, ​​оперативно і з дотриманням всіх правил і норм збору, транспортування та утилізації будівельного сміття і великогабаритних відходів. Вивезення будівельного сміття Львів.

Також, спеціалізована компанія надасть сміттєві контейнери потрібного обсягу, вантажний автотранспорт зі свого парку техніки і запропонує послуги вантажників. Все будівельне сміття з будмайданчика буде вивезене на полігон для подальшої утилізації та переробки.

Довірте вивезення сміття з будівельного майданчика фахівцям!

Вивезення будівельного сміття Львів