Як відомо, існують різні види перевезень вантажів в місті. Вартість вантажних перевезень.

Який саме вибрати спосіб транспортування вантажу, що перевозиться, залежить від декількох параметрів, а саме від того, який тип вантажу слід перевезти в межах міста.

Вартість вантажних перевезень

За цим параметром види перевезень вантажів в місті бувають такі.

Вартість вантажних перевезеньПеревезення звичайного, стандартного вантажу. Це різноманітний метал, дерев’яні вироби, різного роду обладнання, меблі, а також побутова техніка і ряд інших предметів народного споживання. Зазвичай для транспортування виділяються автомобілі 86-92м³, напівпричепи. Вартість вантажних перевезень від vp.lviv.ua.

Небезпечний вантаж. Для його транспортування існує ряд обмежень. Як мінімум, транспортна компанія повинна мати в наявності ліцензію, а водії — отримати допуск на роботу з небезпечним вантажем. Для транспортування такого вантажу використовують рефрижератори, ADR-тенти, а також різного виду цистерни (одно-дво-, трикамерні).

Вартість вантажних перевезень від vp.lviv.ua

Транспортування товару в певному температурному режимі. Подібний вид перевезення вантажів в місті відноситься до товару, зберігання якого і перевезення повинні здійснюватися, наприклад, тільки при мінусовій температурі. У таких випадках потрібні рефрижераторні установки, в яких тривалий час може знаходитися вантаж у встановленій температурі.

Перевезення крихкого вантажу або вантажу, що відрізняється особливою цінністю. Таке транспортування повинно здійснюватися в суцільнометалевих напівпричепах або в євромодульних контейнерах 20-40ft, за допомогою яких забезпечується необхідна безпеку перевезеного товару і його цілісність. Вартість вантажних перевезень написати нам vp.lviv.ua@gmail.com.

Транспортування текстилю і вже готового одягу. Для такого виду вантажу необхідно оснащення контейнерів спеціальними штангами і вішаками. В такому випадку вони не вимагають упаковки і подальшого розгладження, що дуже зручно і значно заощаджує час і витрати замовника. Обсяг контейнера зазвичай становить 43-55м³.

Вартість вантажних перевезень написати нам vp.lviv.ua@gmail.com

Серед інших існує така група товаро-вантажу, як автомобілі. Для їх транспортування необхідно таке оснащення, як платформи автомобілевозів. Зазвичай такі платформи розраховані на транспортування близько 10-12 одиниць різної автомобільної техніки. Вартість вантажних перевезень.

Вартість вантажних перевезеньНегабаритний вантаж. Дана категорія актуальна для замовників, чиї вантажі можна транспортувати тільки на мегатрейлерах — це або великий обсяг легкого товару, або вантажі з великими габаритами.

Це основні види вантажних перевезень у Львові, які потрібні для юридичних і фізичних осіб.

Наша транспортна компанія готова зробити транспортування різних видів вантажів. Якщо у вас виникли питання, який тип транспорту необхідний для перевезення вашого товару, звертайтесь за контактними номерами телефонів, і оператор обов’язково відповість на всі питання.

Вартість вантажних перевезень